Zdobione oznaczenia odzieży

Na każdym elemencie garderoby możemy znaleźć minimum jedną wszywkę informującą o rozmiarze oraz producencie odzieży. Zazwyczaj są one umieszczane po wewnętrznej stronie materiału tak, by nie rzucały się w oczy podczas codziennego noszenia. Coraz częściej jednak na rynku pojawiają się etykiety pełniące funkcję dekoracyjną – wyszyte niestandardowymi nićmi, różnorodne pod względem kolorystycznym i doboru materiałów. To wszystko ma na celu nadanie odzieży pewnego rodzaju ekskluzywności, by właśnie poprzez oznaczenia kojarzono je z konkretną marką.

Emblematy skóropodobne ozdabiane laserowo

etykiety z ekoskóry

Dowolność wyboru kształtów, kolorystyki oraz wyglądu nadruku na metkach daje naprawdę wiele możliwości. Każdy z producentów może indywidualnie zaprojektować własne oznaczenia odzieżowe tak, by stały się one znakiem rozpoznawanym przez klientów. Dzięki większej dbałości o estetykę i sposób wykończenia, etykiety z ekoskóry stanowią bardzo ważny element dekoracyjny ubrań. Dotyczy to zwłaszcza odzieży wierzchniej, gdzie wszelkie nadruki pojawiają się w widocznych miejscach, ponieważ zawierają logotyp firmy. Etykiety grawerowane wykonywane są za pomocą specjalnego lasera, który gwarantuje dokładne odzwierciedlenie znaku producenta, co pozwala na otrzymanie identycznych metek do każdego produktu.

Niestandardowe elementy dekoracyjne

emblematy skóropodobne

Nie tylko grawerowane etykiety mogą stanowić ciekawą ozdobę ubioru. Różnego rodzaju metki żakardowe pojawiające się jako dodatek do zamka błyskawicznego, czy metalowe emblematy również wyróżniają się precyzją wykonania oraz ciekawymi nadrukami. Nie zawsze musi to być logo producenta, czy nazwa marki – czasem wystarczy mieć oryginalny pomysł na wyróżnienie się wśród konkurencji, na przykład za pomocą nietypowej grafiki czy hasła reklamowego. Marki zajmujące się sprzedażą bielizny czy piżam mają nieco więcej możliwości na własną promocję. Niewielkie rozmiary elementów odzieży pozwalają zawinąć je w ozdobny papier i zabezpieczyć za pomocą wstążki z nadrukiem, która podkreśli delikatność produktów. Tak małe detale zawsze są dostrzegane przez osoby kupujące, więc elegancki sposób pakowania na pewno zapadnie im w pamięć i zawsze będzie kojarzył się z konkretnym producentem. 

Oznakowanie na odzieży zyskało nową rolę, jaką jest nadanie jej wyjątkowego charakteru. Wykorzystanie w tym celu nowych metod oraz ciekawych sposobów na zrobienie oryginalnych emblematów na pewno znacząco zwiększa szanse na zbudowanie rozpoznawalności marki wśród klientów. Teraz niemal każdy podczas zakupów zwraca uwagę na etykiety i wszywki rzucające się w oczy dzięki niestandardowemu wyglądowi. Ukazuje to, że dbałość o szczegóły znacząco wpływa na zainteresowanie produktami marki oraz sprzedaż.


Projekty

zapytanie

Nie każdy urodził się ze zdolnościami Picasso — my tak !
Dzięki temu możemy zapewnić Państwu indywidualne projekty wszystkich oferowanych produktów.
Trzeba liczyć się z pewną opłatą. Wykonujemy często prace graficzne o wysokich walorach artystycznych. Odrysowujemy także wzory klientów, którzy posiadają tylko namacalny produkt. Jeśli zamówicie Państwo dużo różnych artykułów w jednym zamówieniu, nasi artyści biurowi wykonają projekt gratis.