Metki odzieżowe na indywidualne zamówienie

Producenci odzieży, którzy dopiero wchodzą na rynek ze swoimi produktami, muszą dobrze zadbać nie tylko o reklamę, ale również najwyższą jakość materiałów oraz oznaczeń. Klient poszukujący konkretnego produktu zdecydowanie chętniej zdecyduje się na coś, co prezentuje się ciekawiej, niż pozostałe ubrania znajdujące się na półkach. Dbałość o najmniejsze elementy, takie jak własne metki, ma duży wpływ na odbiór przez potencjalnych kupujących. Właśnie dlatego wiele marek podejmuje się samodzielnego zaprojektowania niepowtarzalnych etykiet do odzieży.

Proces tworzenia własnych metek

metki

Oznakowanie odzieży znakiem producenta jest jasnym sygnałem dla klienta, że może liczyć na najwyższą jakość produktu. Właśnie z tego powodu marki decydują się na utworzenie metek interesujących zarówno pod względem wizualnym, jak i struktury – tworzą własne projekty kształtów, czcionek oraz rozmieszczenia treści, które później trafiają do producentów elementów tekstylnych. Do tej pory najczęściej w ubraniach pojawiały się metki tkane, umieszczane wewnątrz produktu przy pomocy specjalnego kleju lub wszywane bezpośrednio w materiał. Mogły one przybierać jednak tylko proste kształty, na których zawierano podstawowe informacje. Dlatego większą popularnością cieszą się teraz metki na zamówienie skóropodobne wycinane laserowo z grawerowanymi wzorami, które wykonane są z dużą precyzją. Producent może zaprojektować dowolny kształt, który zostanie dokładnie odwzorowany dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi.

Rodzaj nadruku oraz sposób mocowania

naszywki skóropodobne

To, jaki typ wszywki zostanie wykonany, zależy w zupełności od marki. Może ona zdecydować się na naszywki skóropodobne jednostronne, które są wszywane dekoracyjnym sposobem w materiał, bądź wersję dwustronną – również obszywaną. Należy jednak pamiętać, że różne metki do ubrań na zamówienie będą zawierały zupełnie inne informacje dla kupującego. Warto więc wybrać taki sposób nadruku, aby był on czytelny i łatwy w odbiorze, ale przede wszystkim adekwatny do rodzaju metki. Funkcjonalność powinna iść w parze z estetyką wykonania, dlatego podczas indywidualnego projektowania etykiet należy pamiętać o każdym szczególe.

Korzystanie z usług producenta oznaczeń odzieżowych zobowiązuje markę do wskazania jednej z gotowych propozycji bądź wysłania własnego projektu wyglądu metek. Musi on zawierać dokładne wymiary etykietek, kształt oraz typ nadruku, jaki ma się na nich znaleźć. Często zamówienia obejmują także druk wstążek, na które doczepia się zewnętrzne oznaczenia kartonowe. W ten sposób marka pokazuje klientowi, że jej produkty są dopracowane pod każdym względem.


Projekty

zapytanie

Nie każdy urodził się ze zdolnościami Picasso — my tak !
Dzięki temu możemy zapewnić Państwu indywidualne projekty wszystkich oferowanych produktów.
Trzeba liczyć się z pewną opłatą. Wykonujemy często prace graficzne o wysokich walorach artystycznych. Odrysowujemy także wzory klientów, którzy posiadają tylko namacalny produkt. Jeśli zamówicie Państwo dużo różnych artykułów w jednym zamówieniu, nasi artyści biurowi wykonają projekt gratis.