Naklejki i wlepki na ścianie

Spis treści

Naklejki to bardzo popularna forma dekoracji odzieży. Można je utrwalić za pomocą żelazka – wystarczy zaprasować kartkę ze wzorem na materiale i nietuzinkowa ozdoba gotowa. Spotykane są również inne rodzaje nalepek, szczególnie w sklepach odzieżowych. Najczęściej zapisany jest na nich rozmiar danego ubrania, dzięki czemu klient w poszukiwaniu np. odpowiedniej koszulki dla siebie nie musi kierować wzroku prosto na metkę, ponieważ wszystkie są prawidłowo oznaczone. Jest to również ułatwienie dla pracowników sklepów, gdyż pomaga w organizacji i utrzymaniu porządku.

Praktyczne zastosowanie drukarki do naklejek

Aby z powodzeniem używać rozmaitych rodzajów nalepek, należy najpierw je poprawnie wydrukować. Na rynku dostępnych jest wiele modeli drukarek do naklejek. Druk, który nanosi się na te elementy powinien wykazywać się wyjątkową odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Pozwala to cieszyć się ich dłuższym użytkowaniem. Taką gwarancję daje wykorzystanie różnych technologii druku. W zależności od potrzeb stosuje się technikę fleksograficzną, metodę sublimacji lub termotransfer. To ostatnie rozwiązanie cieszy się szczególnym uznaniem zarówno wśród producentów, jak i konsumentów. Jest najprostszym i stosunkowo tanim sposobem znakowania. Co więcej, nalepkę wykonaną za pomocą drukarki termotransferowej można spersonalizować według własnych preferencji. Zaprojektuj naklejkę i stwórz oryginalną grafikę. Może ona posłużyć jako forma reklamy, dekoracji czy mieć praktyczne zastosowanie.

Naklejki samoprzylepne – dodatkowa informacja na odzieży

Naklejki bardzo usprawniają organizację pracy w sklepach odzieżowych. Coraz częściej spotyka się je przyklejone na ubraniach z informacją o rozmiarze np. poszczególnych koszulek, które zazwyczaj ułożone są w zgrabny stosik, od najmniejszego do największego dostępnego na stanie rozmiaru. Dzięki temu klienci bez problemu mogą odszukać właściwy T-shirt dla siebie bez zbędnego przerzucania innych. Naklejki na papierze samoprzylepnym bez trudu można usunąć, co więcej, nie zostawiają śladu kleju na ubraniach. Pracownicy bardzo cenią sobie to rozwiązanie, gdyż pomaga im utrzymać porządek na sali sprzedażowej.

Wlepki jako forma reklamy i dekoracji

Nalepki to równie dobra forma reklamy, co ulotki. Wiele firm, które zajmują się sprzedażą wysyłkową bardzo często dodają do paczek wlepki ze swoim logo, hasłem przewodnim lub grafiką, która bezpośrednio kojarzy się z daną marką. Dzięki temu konsumenci z łatwością utrwalą sobie wizerunek firmy i być może skuszą się na ponowny zakup. Takie działanie marketingowe ma szeroki zasięg i często daje pożądane skutki, m.in. zwiększoną sprzedaż.

Wlepki są równie często rozklejane masowo, np. przez fanów drużyn sportowych czy zespołów muzycznych. Można je spotkać w przestrzeni publicznej – na przystankach, w komunikacji czy nawet na znakach drogowych. Wlepki mogą również zdobić sprzęt komputerowy czy meble, zeszyty lub inne urządzenia gospodarstwa domowego, a nawet ubrania.

Inne zastosowanie naklejek – do prasowania na ubraniach

Niegdyś bardzo popularną metodą dekoracji ubrań było naprasowywanie na nie różnych naklejek z wizerunkiem ulubionych artystów, sloganów czy postaci z kreskówek. Dzięki temu zwykłemu białemu T-shirtowi można było dać drugie życie. Naklejki do prasowania na ubrania mogły bowiem ukryć plamę, której nie udało się pozbyć lub zamaskować niewielką dziurkę. To szeroko dostępne rozwiązanie również dziś cieszy się popularnością. W ten sposób można stworzyć unikatową koszulkę, której nie znajdzie się w sieciowych sklepach.

W dzisiejszym świecie jesteśmy praktycznie wszędzie otoczeni różnymi naklejkami. Niektóre mają wyłącznie praktyczne zastosowanie – np. w postaci listu przewozowego na paczkach czy na opakowaniach środków chemicznych lub przedmiotach codziennego użytku. Dla wielu stanowią również formę wyróżnienia się w tłumie i przedstawienia indywidualności. Jako nalepkę można wydrukować dowolną grafikę, dlatego jej obecność daje się odczuć w każdej sferze życia codziennego.


Projekty

zapytanie

Nie każdy urodził się ze zdolnościami Picasso — my tak !
Dzięki temu możemy zapewnić Państwu indywidualne projekty wszystkich oferowanych produktów.
Trzeba liczyć się z pewną opłatą. Wykonujemy często prace graficzne o wysokich walorach artystycznych. Odrysowujemy także wzory klientów, którzy posiadają tylko namacalny produkt. Jeśli zamówicie Państwo dużo różnych artykułów w jednym zamówieniu, nasi artyści biurowi wykonają projekt gratis.