Drewniane wieszaki

Prawie każda sieciówka to niekończący się labirynt. Chodząc po centrum handlowym, lawirujemy od alejki do alejki, od sklepu do sklepu i od… wieszaka do wieszaka. Zdarza się nawet, że często zapominamy, gdzie aktualnie jesteśmy. A co jeśli wieszak na ubrania, które przymierzamy, będzie specjalnie oznaczony? To znaczne ułatwienie i wyróżnienie się w gąszczu marek. Może się okazać, że akurat dane logo zapadnie nam w pamięć. Aby do tej wyjątkowości się dobrać, wystarczy spersonalizować taki przedmiot – własnym emblematem, hasłem bądź motywem marki. Co uzyskamy? Wieszak odzieżowy, dzięki któremu klient będzie miał pewność, skąd ma swoje ubranie.

Spis treści

 

Prosta i skuteczna reklama za sprawą… wieszaka!

Kreatywność speców od marketingu nie zna granic – codziennie wychodzą oni z innowacyjnymi sposobami na promocję firm. Akcesorium, jakim jest wieszak na ubrania to idealny element na wyróżnienie brandu w niejednym sklepie odzieżowym. Atrakcyjna forma prezentacji produktów to dźwignia handlu. Ciekawy wzór, informacja o promocji czy nowej kolekcji – z pewnością przyciąga i zachęca do przyjrzenia się kolejnemu wieszakowi. Ważne, aby logo na takim akcesorium było wycentrowane i wykonane w jak najwyższej jakości nadruku. Warto również zauważyć, że to także element wystroju sklepu, który kryje potencjał do tworzenia spójnego, zapadającego w pamięć wizerunku marki. Kreatywne podejście do reklamy z pomocą wieszaków z pewnością może przyczynić się do budowania pozytywnego odbioru marki, a to niezwykle istotne na konkurencyjnym rynku handlu detalicznego.

Wieszak z Twoim logo – w biurze i w szkole

A co z wieszakami na ubrania w miejscu pracy, w szkole czy przedszkolu? Aby nie dochodziło do niepotrzebnych sprzeczek, warto takie akcesoria odpowiednio oznaczyć. Często wystarczy nadrukowane bądź naklejone imię i nazwisko. Nie należy zapominać, że taki wieszak odzieżowy to przecież również idealna okazja do zaprezentowania swojej reklamy. Technologie nadruków są już tak rozwinięte, że wzór na długo zachowa swoje kolory i będzie widoczny dla każdego użytkownika. To proste, a jednocześnie niezawodne rozwiązanie, z którego korzysta codziennie prawie każdy. Warto więc wykorzystać ten potencjał. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa bądź drewna, może stać się również estetycznym elementem garderoby i wnętrza. Specjalne wieszaki dla klientów Twojej firmy na czas ważnego spotkania? Na pewno Ci za to podziękują.

Wygoda i porządek – wieszak na ubrania

Chaos często bywa nieznośny. Trudno w nim się odnaleźć. Tak jest również, jeśli mówimy o porządku w szafie. O wiele łatwiej znaleźć ulubioną bluzkę, gdy mamy wszystko posegregowane równo na wieszakach – codziennie wybieranie stroju nie stanowi wtedy porannego problemu. Dzięki wieszakom, ubrania na dłużej zachowują swój kształt i fason, znacznie zmniejszone jest również ryzyko zagnieceń. Wyciągasz i zakładasz! Wszystkie te funkcje sprawdzają się nie tylko w przestrzeni domowej, ale także w butikach i sklepach odzieżowych. Dzięki możliwości nadruku na wieszakach można je z łatwością odnaleźć i dowolnie segregować. A gdy dodatkowo znajdzie się na nich logo marki, będzie to prosty i funkcjonalny sposób na reklamę. Takie zachowanie poczucia estetyki i porządku sprawia, że od razu lepiej działa się i egzystuje w takim środowisku.

Mogłoby się wydawać, że wieszak w żaden sposób nie przysłuży się zwiększeniu obrotów w handlu. Nic bardziej mylnego. Odpowiednio przyjęta strategia i kreatywnie stworzony projekt tego akcesorium jest szansą na wyróżnienie się wielu marek na rynku. Warto pamiętać, aby oprócz dobrej jakości nadruku, sam wieszak był wykonany z solidnych materiałów. Zbuduje to spójny wizerunek brandu. Niezależnie czy będzie on służył do prezentacji garniturów, bluzek czy bielizny – ważne by był spersonalizowany i przyciągał wzrok klientów. Warto zadbać o detale i zapewnić tym samym profesjonalny image swojej firmie. Branding jest niezwykle ważnym elementem, o który należy zadbać, prowadząc swój własny biznes. Na wszywki-etykiety.pl można znaleźć odpowiedź na wszelkie potrzeby i wcielić w życie swoje reklamowe pomysły.


Projekty

zapytanie

Nie każdy urodził się ze zdolnościami Picasso — my tak !
Dzięki temu możemy zapewnić Państwu indywidualne projekty wszystkich oferowanych produktów.
Trzeba liczyć się z pewną opłatą. Wykonujemy często prace graficzne o wysokich walorach artystycznych. Odrysowujemy także wzory klientów, którzy posiadają tylko namacalny produkt. Jeśli zamówicie Państwo dużo różnych artykułów w jednym zamówieniu, nasi artyści biurowi wykonają projekt gratis.